Кәсіптер әлемін танып келеміз.

Меңдіқара а. Чутаев атындағы орта мектебі негізінде аудан оқытушыларына арналған кәсіптік бағдар беру форумы болып өтті, Қостанай жоғары политехникалық колледжі қонақ ретінде шақырылды. Колледж командасы оқушыларды болашақ кәсіптермен таныстыру бағдарламасын ұсынды. Мектеп холлында ақпараттық стендтер, жоғары колледжде дайындық жүргізілетін мамандықтар бойынша жарнамалық роллаптар орналастырылды. Колледждің технолог студенттері Алёна Альмеева, Раушан Мурзажанова, Анастасия Малык, Виктория Соценко болашақ талапкерлерге бидай өнімдер сапасының көрсеткіштерін анықтау және кекстерді безендіру бойынша шеберлік сағаттарын өткізді. 9 сыныптың ер балаларын 3 курс студенттері Юрий Сурушанов және Жасұлан Тулегенов көрсеткен электр жабдықтарының жұмысы қызықтырды.

Студенттер Алмат Жанабай және Олеся Волосюк жүргізушілік еткен концерттік бағдарламасы ұсынылды. Алмат Жанабай және Ариман Шоторбаевтың орындауындағы әндер көрермендердің көзайымына айналды. «Мирас» студенттік би ұжымы да өзінің әсерлі өнерімен таңқалдырды.

Ақпаратты А.Сегізбаева дайындады