Кәсіптік бағдар беру іс-шарасы

Колледж қызметінің маңызды бағыты күндізгі және сырттай оқу нысанында әлеуетті жұмыс берушілермен жұмысының түрлі формаларын ұйымдастыру арқылы оқу орнының тартымдылығын арттыру болып табылады. Колледже өткізілетін кәсіптік бағдар беру тек мектептермен жұмыс жасаумен ғана шектелмейді. Колледже қолданылатын нысандарының бірі тек  9-11 сынып оқушыларына ғана емес, сондай-ақ ересек тұрғындарға да кәсіптік кеңес берулері болып табылады. Кәсіптік бағытын өз бетімен анықтау өмір бойы жүзеге асырылып келеді, үнемі қадамдарын қайта ой елегінен өткізіп, кәсіп түрін өз бетімен бекітеді. Қазіргі уақытта колледж негізінде «Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған бағдарламасы» аясында 0518000 “Есеп және аудит” мамандығы бойынша облысымыздың барлық аудандарынан қысқа мерзімді кәсіптік оқыту курсының тыңдаушыларын оқыту жүргізілуде. Сегизбаева А. және Куницына С.  жоғары колледж туралы, сайт қызметі, оқуға түсу, оқу және төлем шарттары жайлы ақпарат беріп, жарнамалық буклеттерін таратты.

Колледж оқытушылары Хусаинова А. және Кумарова Г. болашвқ кәсіптік қызметінің саласын таңдауда кәсіптік бағдар беру мақсатымен № 17 ОМ 9 сынып оқушыларымен кездесу өткізді.

Техникалық пәндерінің циклдық комиссиясы оқытушылары Матвиенко Ю., Маканова Г, және Гарпенко Н. № 4 және № 11 ОМ 9 сынып оқушыларымен кәсіптік бағдар беру кездесулерін өткізді.

Ақпаратты сегізбева А.С. дайындады