«Отанды қорғайтын кәсіп бар»

2018 жылдың 13 наурыз күні Қостанай жоғары политехникалық колледжінде Қостанай қаласы қорғаныс істер жөніндегі басқармасының заңды тұлғалармен жұмыс жасау бойынша тобының бастығы сержант Гумар Абубакирович Исмагулов 4 курс ЭС-4,ЭС-5 топтарының студенттері арасында ақпараттық-үгіттеу жұмысын өткізді.

Кездесу жедел әскери қызметін насихаттау, қазақстандық әскери міндетті бейнесін дәріптеу мақсатында, сондай-ақ ҚР ҚМ әскери оқу орындарында азаматтық жастар санынан үміткерлерді іріктеу үшін ұйымдастырылды.

Әскерге шақырушыларды қандай әскерлерге қабылдау, қызмет ету мерзімі туралы, ҚР Қорғаныс министрлігінің қандай орта-арнайы және жоғары әскери оқу орындары бар екені, әскери оқу орындарына қабылдау ережелері туралы жастарға айтылды.

Мақаланы дайындағандар: Фатхудинов Р.Р Нурканов М.К