«Жасөспірімдердің нашақорлығының алдын алу» дәрісі өтті

2024 жылдың 21 мамырында Қостанай политехникалық жоғары колледжінде 1 курс студенттеріне «Жасөспірімдердің нашақорлығының алдын алу» дәрісі өтті. Бұл дәріс балалардың жеке басының нормативті дамуын қамтамасыз ету, адамгершілікті, салауатты өмір салтына деген көзқарасын қалыптастыру, девиантты мінез-құлық пен психоактивті заттарды қолданудың қауіп факторларының алдын алу мақсатында өткізілді. Қостанай қаласы ММ МКҚК инспекторы полиция лейтенанты Жангабулова С.С. балаларға синтетикалық есірткіні қолданудың салдары және оларды тарату жауапкершілігі туралы айтып берді.

Ақпаратты дайындаған Моргунова Е.А.