ТжКБ қызметкерлері арасында волейболдан облыстық турнирдің қорытындысы.

2024 жылғы 3-4 мамырда Қостанай политехникалық жоғары колледжінің спорт залында “Қостанай облыстық “Қорғау” Білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподағы “ҚБ және колледждің әлеуметтік әріптестері:    ” ЭПК-forfait ” ЖШС және “Қостанай-СУ” МКК қолдауымен Қостанай облысының ТжКБ қызметкерлері арасында волейболдан дәстүрлі турнир өтті. Жарысқа 7 команда қатысты. Арқалық политехникалық колледжі, Торғай гуманитарлық колледжі, Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжі, “ЭПК-forfait” ЖШС командасы, “Қостанай-СУ” МКК командасы, Ахмет Бірімжанова атындағы ЖББ мектеп және Қостанай жоғары политехникалық колледжінің командасы. Барлық ойындар жоғары деңгейде және әділ төрелікпен өтті. Барлық командалар өте жақсы дайындықпен келген нәтижесінде 3 орынды ЖББ мектебі  Ахмет Бірімжанов атында, командасы иеленді. Қостанай жоғары политехникалық колледжінің командасында 2 орын және Арқалық политехникалық колледжінің құрама командасы жеңімпаз атанды. Номинациялар бойынша турнирдің үздік ойыншылары: “Әмбебап ойыншы” Әнуарбек Жұрағат (Торғай гуманитарлық колледжінің командасы), “Үздік қорғаушы” Уразов Дулат (Қостанай политехникалық жоғары колледжі) , “Үздік шабуылшы” Кравченко Иван (Қостанай политехникалық жоғары колледжі), “Үздік байланыстырушы” Әуезов Жомарт (Арқалық политехникалық колледжі), в “Пайдалы ойыншы” номинациясын Викторов Владимир (“ЭПК-forfait” ЖШС) “Спорт алаңында спорттық ұзақ өмір сүргені үшін” номинациясы бойынша Қаражігітов Мейрамбек (“Қостанай-СУ “МКК командасы) және” Турнирдің үздік ойыншысы “Ералы Бағдаулет (Арқалық политехникалық колледжінің командасы),” Волейболды дамытуға қосқан үлесі үшін ” номинациясы бойынша Каткенов Құсайын Амангелдіұлы жүлдемен атап өтілді.