“ТЖ немесе қауіп төнген кездегі жасалатын іс-әрекеттер “

2022 жылғы 8 желтоқсанда Қостанай облысы ТЖ Департаментінің өкілдері жою бөлімінің аға инженері аға лейтенант В. А. Ковалев және АҚ офицері подполковник К. Ш. Тауекелов Қостанай политехникалық жоғары колледжінің Э-14 тобының 1 курс студенттері үшін “Мерекелік іс – шараларды өткізу кезіндегі өрт қауіпсіздігі және қар көшкіні кезіндегі – қауіпсіз іс-әрекеттер” тақырыбында интерактивті сабақ ұйымдастырып, өткізді.

Бұл сабақтың мақсаты -төтенше жағдайлар қаупі төнген кезде оқушылардың қауіпсіз іс-әрекеттері.

Аға лейтенант В. А. Ковалев жоғарыда аталған тақырып бойынша қысқаша ақпарат берді. Кейін балалар өрт қауіпсіздігі ережелерінің барлық ұсақ-түйектері мен қыр-сырын ескеру қаншалықты маңызды екенін талқылады, қалай қауіпсіз өмір сүру және төтенше жағдайдың тұтқыны болмау.

Олар қауіпсіз іс – әрекеттердің негізгі ережелерін, төтенше жағдайлар кезінде өзін қалай ұстау керектігін, егер олар жазатайым оқиғаның куәсі болса, не істеу керектігін қайталады.

Сондай-ақ, жазатайым оқиғалардың алдын алу мақсатында балаларға шұғыл қызметтердің нөмірлері еске салынды.

Ақпаратты дайындаған: Нұрқанов М. К.

Фатхудинов Р. Р.