Студенттердің «Allur» тәлімгерлерімен кездесуі

Мақсатты және дуальды оқыту нысаны аясында “Машина жасау технологиясы (түрлері бойынша)” мамандығының бірінші курс студенттері “Allur”компаниясына тәлімгерлерімен экскурсиялық кездесуге қатысты. Экскурсия барысында тәлімгерлер студенттерді шанақты бояу, шағын торапты құрастыру, конструкторлық, құрастыру және ірі торапты құрастыру цехтарында, сондай-ақ сынау цехында технологиялық процестермен таныстырды.

Іс-шара біздің студенттерге зауытта автомобиль жасау процесін тереңірек түсінуге, тәлімгерлерімен байланыс орнатуға және өндірістің  үлкен көлемін көруге көмектесті.

Матвиенко Ю.В., Степаненко Д.В.