«Сарапшы ГК» ЖШС-не экскурсиясы

2023 жылдың 14 қарашасында Б-5 тобының студенттері Сарапшы ГК ЖШС-де болды.

«Сарапшы ГК» ЖШС – бұл 1С бухгалтерия саласында маманданған қарқынды дамып келе жатқан компания. «Сарапшы ГК» ЖШС мамандары өз тәжірибелерімен және тәжірибелік дағдыларымен бөлісті.

Студенттер компания жұмысында пайдаланылатын инновациялық технологиялармен танысуға мүмкіндік алды. Автоматтандыру процестері, деректерді талдауға арналған бағдарламалық қамтамасыз ету және зерттеудің заманауи әдістері «Сарапшы МК» кеңсесі бойынша қызықты саяхаттың бір бөлігі болды. Бұл студенттерге заманауи технологиялардың бизнес пен консалтингтің дамуына қалай әсер ететінін бағалауға мүмкіндік берді.

Нақты практикамен танысу және бизнесте білімді қолдану олардың өз болашағына көзқарасын өзгертуі мүмкін.

Амирхамзина Б.К., Матвиенко Ю.В.