Мастер-класс “жаңа Жылдық калейдоскоп”

21 желтоқсанда Жаңа жыл қарсаңында Қостанай политехникалық колледжінде жоғары басшыларымен, оқу топтарының мастер-класс “жаңа Жылдық калейдоскоп”. Іс-шараның мақсаты үшін жағдай жасау, кәсіби қарым-қатынас, өзін-өзі дамытуға және өсуін ынталандыру және педагогтардың шығармашылық потенциалын көтеру; кәсіби шеберлік басшыларының оқу топтары ; озық педагогикалық тәжірибені тарату; оқытудың жаңа технологияларын енгізу және тәрбиелеу.

барысында мастер – класс ұсынылды өткізу идеясының студенттік топтарда жаңа жылдық мереке.

шараның Бағдарламасы конкурстар, ойын “Есе снежинка, екі снежинка…” , “Қысқы көңіл күй”, “Укрась шыршаны”, “Президент тапсырмасы”, “әуенді Тап”, олар мұғалімдер пайдалана алады жұмысында студенттік тобы.

Конкурстар кезінде педагогтарға керек еді, айту мен тарихы туралы айтылды, сұрақтарға жауап беру, жаңа жылдық викториналар, тап әуен ән. Сайыстар ең креативную шырша, жаңа жылдық костюм.

Барлық мастер-класқа қатысушылар белсенділік танытып, ойындарға, конкурстарға, олар эмоциялық және мәнерлі.

іс-шара соңында, барлық қатысушылар мастер-класс тұжырымға ұсынылған креативті идеялар жүргізу іс-шаралар, Жаңа жылға арналған маңызды құралдардың тігу білім алушыларды салауатты өмір салтына қалыптастыру, ынтымақты студенттік ұжым.