Мұны білу маңызды!

03 мамырда Қостанай политехникалық жоғары колледжінің студенттері үшін Дін мәселелері жөніндегі облыстық ақпараттық-түсіндіру тобының мүшесі Азамат Нұрланұлы Жиеналинмен “деструктивті діни ағымдардың белгілері” тақырыбында кездесу ұйымдастырылды.

Іс-шараның мақсаты экстремистік көңіл-күйдің мінез-құлқына жол бермейтін тұрақты өмірлік ұстанымды қалыптастыру, діни экстремизмге, терроризмге теріс көзқарасты қалыптастыру, жауапкершілік сезімін тәрбиелеу, жастардың қоғамдық санасы мен азаматтық ұстанымын қалыптастыру болды.

Спикер жалған діни ұйымдардың қауіптілігі және олардың жеке адамдар мен жалпы қоғамның өміріне деструктивті әсері туралы айтты.

Ақпаратты қоғамдық пәндер оқытушысы дайындады

Б. Б. Байгентов