Кураторлық сағат “Кибермәдениет және кибергигиена жастарға”

Бүгін, 2024 жылғы 2 сәуір, жылы топтаре ПО-7 тақырыбында қызықты және танымдық кураторлық сағат өткізді «Кибермәдениет және кибергигиена жастарға”. Іс-шара барысында ықпалы талқыланды кибермәдениеттер қазіргі қоғам үшін бұл құбылыстың жағымды да, жағымсыз жақтары да анықталды.

Студенттер компьютерлік желілерді коммуникация, ойын-сауық және оқу үшін пайдалану бойынша өз ойлары мен тәжірибелерімен бөлісті. Анықталды, бұл кибермәдениет біздің уақытымыз бен әрекеттерімізге әсер ететін күнделікті өміріміздің маңызды аспектісін білдіреді.

Ерекше назар аударылды кибергигиенада және Интернеттегі қауіпсіздік. Студенттер жеке деректерді қорғаудың, күшті құпия сөздерді, антивирустық бағдарламалық құралды және қауіпсіз браузерлерді пайдаланудың маңыздылығын талқылады.

Тсондай-ақ онлайн ортада туындауы мүмкін әртүрлі жағдайларды қарастырып, оларға қалай дұрыс әрекет ету керектігін талқылады. Бұл студенттерге маңыздылығын түсінуге көмектесті кибергигиеналар және желіде қауіпсіз жүріс-тұрыс дағдыларын дамыту.

Кураторлық сағат жақсы түсінуге мүмкіндік берді кибермәдениетті және оның біздің өмірімізге әсері.

1ПО-7 тобының жетекшісінің материалы мен фотосуретіЗадорожнюк Вера Викторовна