Колледж оқытушылары Қарабалық ауданының мектептерінде болды

30 сәуірде колледж оқытушылары Ю.В. Матвиенко, Д. К. Иргибаева,                А. Рядинская, З. Башкентаева, В. В. Костырев., Қостанай облысы Қарабалық ауданының мектептерінде болып, оқушылар бізді жылы қарсы алды.

Оқытушылар колледж ұсынатын мамандықтар мен олардың маңыздылығы мен болашағы туралы егжей-тегжейлі айтып берді. Олар сондай-ақ студенттерді практикалық дайындауда шешуші рөл атқаратын зертханалар, аудиториялар мен жабдықтарды қоса алғанда, колледждің материалдық-техникалық базасы туралы ақпаратты ұсынды.

Балалар колледжге түсу мүмкіндігіне үлкен қызығушылық танытты.

Матвиенко Ю.В., Иргибаева Д.К.,

Рядинская И.А., Башкентаева И.З., Костырев В.В.,