Күзгі жеңіл атлетика кроссын өткізу!

2023 жылғы 26 қыркүйекте Қостанай политехникалық жоғары колледжінің спорт алаңында дене шынықтыру оқытушылары 1-4 курс студенттеріне арналған күзгі жеңілатлетикалық кросс өткізді. Аталған іс-шараның мақсаты: студенттерді дене шынықтыру-сауықтыру іс-шараларына тарту, салауатты өмір салтын насихаттау, студенттерді жарыстарға қатысуға дайындау және жастарды дене шынықтыру және спортпен жүйелі түрде айналысуға тарту. Ұлдар 1000 м қашықтықты, қыздар 600 м қашықтықты еңсеруі керек еді.

Нәтижесінде 15-16 жас аралығындағы жас жігіттер:

1 орын Лысенко Ефим ПО-7 тобы

3 орын Ибраева Руслана Б-1 тобы

18 және одан жоғары жас тобы

1 орын Зиборова Марина СТ-6 тобы

Жеңімпаздар мен жүлдегерлер құрмет грамоталарымен марапатталды. Барлық қатысушылар сергектік пен жақсы көңіл-күйге ие болды. Жарыс спорттың, денсаулық пен жастықтың нағыз мерекесіне айналды!