Кәсіптік бағдар беру жұмысы.

2024 жылдың 25 қаңтарында Қостанай политехникалық жоғары колледжінің оқытушылары Рыженко Екатерина Терентьевна және Броза Ольга Викторовна 16 мектептің тоғызыншы сынып оқушыларымен кәсіптік бағдар беру кездесуін өткізді. Оқушылар әңгіме барысында қатыстырылды, өйткені көп ұзамай олар мамандық таңдауы керек.

Балалар: “колледжге түсу шарттары қандай?”, “Түлектер қай салада жұмыс істей алады?”, “Оқу кезінде қаланың қандай кәсіпорындарында тәжірибеден өтуге болады?”, “Астық өңдеу өнеркәсібінің болашақ мамандары қандай мансаптық өсуді күтеді?”және көптеген басқа.

Жыл сайын Кәсіптік бағдар беру шеңберінде біздің колледж кәсіби сынамалар өткізеді, 16 мектеп оқушылары біздің оқу орнымызбен жақынырақ танысу, барлық мамандықтар бойынша шеберлік сыныптарына қатысу және өздері үшін болашақ мамандықты дұрыс таңдау жасау үшін кәсіптік сынамаларға шақырылды.

Ақпаратты оқытушылар дайындады: Риженко Е. Т. және Брозе О. В.