Фрейд Балалары психологиялық клубы

2024 жылдың 16 қазанында колледж психолог-педагогтары Науменко Т.В. және Утебекова С.Г. «Фрейд Балалары» психологиялық клубының студенттерімен апта сайынғы кездесу өткізді. Науменко Т.В. жаңа қатысушыларды клубтың ережелерімен және өзара әрекеттестік принциптерімен таныстырды. Осыдан кейін фракция белсенділері өз бетінше бастаманы қолға алып, «Есімнің айнасы» атты танысу тренингін өткізді, онда әр қатысушы өзінің есімін атап, оның мағынасын түсіндіріп, есімін ұнататын-ұнатпайтынын бөлісті.

Келесі болып «Эмоциялар на холсте» атты тренинг өткізілді, онда қатысушылар шығармашылық арқылы өз эмоциялары мен ойларын білдіру үшін суреттермен жұмыс істеді. Бұл топта сенім, бірігу және ашықтық атмосферасын қалыптастыруға ықпал етті.

Содан кейін әр қатысушы тренинг барысында не нәрсені ерекше ұнатқанын бөлісті. Кездесуді қорытындылай келе, рефлексия жүргізілді, онда студенттер өз әсерлерін талқылап, пікір алмасты, бұл жеке тәжірибені түсінуге және командалық рухты нығайтуға ықпал етті.

#Біртұтас_тәрбие