Электротехника әлеміндегі нақты тәжірибе

Студенттер үшін өндірістік тәжірибе – бұл болашақ мамандарға тәжірибе алуға және теориялық білімдерін нақты жұмыста қолдануға бірегей мүмкіндік. «Қостанай Жылу энергетикалық компаниясы» МКК кәсіпорнында 3Э-13 тобының «Электромеханикалық жабдыққа техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану (түрлері мен салалары бойынша)» мамандығының білім алушылары электротехникалық индустрия оқиғаларының орталығында ғана емес, сонымен қатар кәсіби мамандардың тәжірибесін сіңіреді.

Студенттер электротехника саласындағы тәжірибелі мамандардың басшылығымен жұмыс істеуге мүмкіндік алады. «Қостанай Жылу энергетикалық компаниясы» МКК тәлімгерлері тәжірибелерімен бөлісіп, нақты өндірістік міндеттерді шеше отырып, құнды білім береді. Практикалық сабақтар заманауи жабдықтар мен бағдарламалық өнімдермен жұмыс істеуді үйренуін қамтиды.

«Қостанай Жылу энергетикалық компаниясы» МКК кәсіпорнындағы өндірістік тәжірибе «Электромеханикалық жабдыққа техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану (түрлері мен салалары бойынша)» мамандығының студенттеріне электротехника әлеміне еніп қана қоймай, сонымен қатар энергетика саласында білікті және сұранысқа ие мамандарды қалыптастыруға ықпал ететін түрлі жобаларға қатысуға мүмкіндік береді. Бұл студенттерге электрмен жабдықтау саласында табысты мансап құру үшін, қажетті үлкен тәжірибе алудың бірегей мүмкіндігі.

Арнайы пәндер оқытушылары: Г.Л. Тайкова, Ю.В. Матвиенко