Директордың оқу және оқу-өндірістік жұмысы жөніндегі орынбасарларының оқу-әдістемелік бірлестігінің отырысы

2024 жылдың 15 қазанында «Мамандарды даярлау сапасын арттыру:

мүмкіндіктер, келешектер, міндеттер» тақырыбында директордың оқу-тәрбие ісі жөніндегі орынбасарларына арналған оқу-әдістемелік бірлестігінің отырысы өтті. Іс-шараның мақсаты тәжірибе алмасу және заманауи еңбек нарығы үшін мамандарды даярлауға қатысты өзекті мәселелерді талқылау болды.

Отырыс барысында еңбек нарығы үшін мамандар даярлау бойынша

жұмыс тәжірибесімен белсенді алмасу өтті, бұл туралы «Қостанай құрылыс колледжі» КМҚК директорының ОІ жөніндегі орынбасары Г.С. Инертбаева айтып берді, «Қостанай жоғары политехникалық колледжі» КМҚК директорының ОІ жөніндегі орынбасары И.А. Щербакова колледжде жобалық қызметті ұйымдастырудың ерекшеліктері туралы айтып берді.

«Жітіқара политехникалық колледжі» КМҚК директорының ОІ

жөніндегі орынбасары И.И. Аксенованың шеберлік сыныбы флеш-семинарға қатысушылардың ерекше қызығушылығын тудырды, онда олар КІБ-тің инновациялық тәсілдерін анықтау және білім беруде тиімді менеджментті ұйымдастыру бойынша өз күштерін сынап көрді. «Қостанай жоғары политехникалық колледжі» КМҚК оқытушысы Е.Н. Тулегенов қатысушыларды білім беру үдерісінде жасанды интеллектті пайдалану мүмкіндіктерімен таныстырды. Отырыста Рудный политехникалық колледжі директорының ОӨЖ жөніндегі орынбасары Н.А. Бодуговская ұсынған мысалдармен бәсекеге қабілетті түлекті даярлау стратегиясы ретінде қарастырылған, мамандықты әмбебаптандыру қарастырылды.

Таратылған көрсетім емтиханды өткізу барысында бақылау

элементтерінің ерекшеліктеріне назар аударған «Қостанай автомобиль көлігі колледжі» КМҚК директорының ОӨЖ жөніндегі орынбасары С.Н. Болаттың сөзі нақты талқылауға түрткі болды.

Отырыс тәжірибе алмасу және мамандарды даярлау сапасын арттыруға

бағытталған жаңа идеяларды әзірлеу үшін маңызды платформаға айналды. Инновацияларды енгізу, заманауи технологияларды пайдалану және білім беру бағдарламаларын еңбек нарығының өзекті талаптарына бейімдеу — іс-шара барысында белгіленген негізгі бағыттар болып табылды.
#Біртұтас_тәрбие