Діни экстремизмнің пайда болу себептері, формалары мен мазмұны”

06 Желтоқсанда Қостанай политехникалық жоғары колледжінің студенттері арасында діни экстремизм көріністерінің алдын алу бойынша дәріс өткізілді. Дәріс тақырыбы: “Діни экстремизмнің пайда болу себептері, формалары мен мазмұны”.

Іс-шараның мақсаты діни қатынастар, барабар өзін-өзі бағалау, дұрыс таңдау жасау, адамгершілік сипаттағы өмірлік мақсаттар қою және оларға қол жеткізуге ұмтылу саласындағы білімді қалыптастыру болды.

Дәрісті ИРГ мүшесі Байгентов б. б. Спикер Діни экстремизмнің қауіптілігі туралы айтты. Дәріске технологиялық бөлімнің 4 курс студенттері қатысты.

Ақпаратты қоғамдық пәндер оқытушысы Б. Б. Байгентов дайындады