Бос орындар жәрмеңкесі-2024

2024 жылдың 4 мамырында Жастар сарайында біздің колледж студенттерінің назарын аударған облыстық Бос орындар жәрмеңкесі өтті.

90-нан астам жеке және мемлекеттік кәсіпорындар  жұмыс  орындарын өздері ұсынды, сондай-ақ еңбек жағдайлары, мансаптық мүмкіндіктер және олардың ұйымдарында жұмыс істеудің артықшылықтары туралы ақпаратпен бөлісті.

Студенттер компания өкілдерімен белсенді қарым-қатынас жасады, сұрақтар қойды, олардың әрқайсысы жұмыстың егжей-тегжейлері мен ерекшеліктерін анықтады. Облыс кәсіпорындарының өкілдерімен кездесу колледж түлектерінің барлық сұрақтарына жауап алуға және өздерінің болашақ жұмысқа орналасуы туралы маңызды шешімдер қабылдауға мүмкіндік берді.

Матвиенко Ю.В., Машенькин И.С.