«Аллюр КомпанияларыныңТобы» АҚ«Машина жасау технологиясы» мамандығының үздік студенттеріне марапаттар мен алғыс хаттарды салтанатты түрде табыстау

18 қаңтарда колледжде керемет іс-шара өтті: «Аллюр Компанияларының Тобы» АҚ өкілдері кәсіпорында ақылы практикадан өткен «Машина жасау технологиясы» мамандығының студенттеріне лайықты марапаттар тапсыру үшін колледжге барды.

Үздік балаларға кәсіби жетістіктерін растайтын 2 санат берілген сертификаттар табысталды. Зауыттың өміріне ерекше қасиеттер мен белсенді қатысқандарға алғыс хаттар, сондай-ақ колледжді бітіргеннен кейін зауыт командасына қосылу үшін шақыру берілді.

Студенттердің өндірістік тәжірибені сәтті өтуіне үлес қосқаны үшін тәжірибе жетекшісі Динара Кайратовна Иргибаеваға да алғыс білдірді. Оның кәсібилігі мен көшбасшылық қасиеттері біздің болашақ мамандарымыз үшін жақсы қолдау болды.

Баршаңызды құттықтаймыз және студенттеріміздің жетістіктерімен мақтанамыз!

Ю.В. Матвиенко, Д.К. Иргибаева