Аға буынға көмек

«Табиғатқа қамқорлық жасаймыз» акциясы аясында «Мейірімді жүрек» еріктілер жасағының мүшелері мен экология фракциясының студенттері жеке үйде тұратын қарт әйелге жапырақтарды жинауға көмекке келді.

Күз біздің үлкен азаматтарымыз үшін ең оңай уақыт емес, бірақ еріктілер әрқашан қажет адамдарға көмектесу үшін бар күшін салуға дайын.

Еріктілер көмек сұрауға жедел әрекет етіп, қажетті жұмысты тез аяқтады. «Біз кішкене игі іс жасадық, бірақ үлкен қанағат алдық!»- дейді студенттер.

Ерікті студенттер қоғамда маңызды рөл атқарады. Олардың кең жаны, мейірімділігі мен жауаптылығы оларға қажет жерде, сыйақысыз, дәл осылай көмектесуге мүмкіндік береді. Шынында да, олардың риясыз әрекеттері әлемдегі адамдар үшін баға жетпес және маңызды.

Ерікті болу-қиын жұмыс, бірақ әрқашан ризашылық білдіріп, жауап қайтарады, өйткені беру арқылы біз одан да көп нәрсені аламыз.

Дюсекеева Л.К., оқу-тәрбие жұмыстары жөніндегі директордың орынбасары

#Біртұтас_тәрбие