Қойылым өмір сабағы ретінде: “менің ұлым нашақор”спектакліндегі студенттер

15.10.2024ж. ХП-26тобыменкураторН.А.Горпенко”Меніңұлымнашақор”анасыныңмонологыспектаклінкөруүшінорысдраматеатрына барды.

Спектакльнашақорлықтыңжастардыңденсаулығынакеріәсерін түсіндіреді;нашақорлықпроблемасыныңжекетұлғаүшін де, қоғамүшіндеөзектілігіменмаңыздылығыкөрсетіледі.Өндіріснашақорлыққатеріскөзқарастытәрбиелеугеықпал етеді, балалардыжаманәдеттергеқарсы тұруға шақырады, құрдастарыныңқысымынақарсы тұруға үйретеді.

Қойылымжауапкершілік,қолдаужәнеқарым-қатынасқа назар аудару сияқтытақырыптардықозғады,бұләсіресестуденттердіңжетілгенжәнесаналытұлғаретіндеқалыптасуына қатысты.

Соныменқатар,эмоцияларменананыңкөмегіменЖастаресірткігетәуелділіктіңадамғағанаемес, айналасындағыларға да әсер ететінін түсінді.

Ақпаратты дайындаған: топ кураторы Горпенко Н.А.

#Біртұтас_тәрбие