«Ұлттық ойын – ұлт қазынасы»

«Ұлттық ойын – ұлт қазынасы» бағдарламасы аясында оқушылардың бос уақытын ұйымдастыру мақсатында ұлттық ойындардың элементтері ұйымдастырылған. Біздің колледжде сабақ аралығында асық-ату, тоғызқұмалақ және бес тас ойындары өткізілуде. Студенттер бір-бірімен зор қызығушылықпен және серпіліспен жарысады, ойын дағдыларын жаттықтыра отырып. Ойындар сабақ аралығында бәсекелестік пен қуаныш рухын әкеліп, білім алушылар арасында жарқын және достық атмосфераны қалыптастырады. Біздің педагогтар бұл ойындарды белсене қолдайды, студенттердің тек оқулықтармен ғана емес, дене белсенділігімен айналысып, мәдени дәстүрлерді дамытудың маңызды екенін түсінетінін байқайды. Сонымен қатар, олар студенттердің өз мәдениеті мен тарихын жақсырақ білуіне көмектеседі.

#Біртұтас_тәрбие