1Б-6

Өскелең ұрпақ үшін қарттар адалдықтың, Отанға деген сүйіспеншіліктің, жеңіске деген өшпес ерік-жігердің үлгісісіздер!

Сіздер әрқашан құрметке лайықсыздар. Барлық уақытта адамзат үшін қарттардың даналығы жастар үшін баға жетпес байлық болып табылады.

Колледжімізде бірнеше жыл еңбек жолында қызмет етіп, ұрпақ тәрбиелеуге өз үлесін қосқан Никитина Таисия Константиновнаны 1Б-6 топ студенттері қарттар күні мерекесімен құттықтады.

Никитина Таисия Константиновнаға зор денсаулық, отбасыларыңызға амандық және белсенді ұзақ ғұмыр тілейміз.

Ақпарат дайындаған:                            1Б-6 тобының кураторы     Ескалиева Ш.Б.