*Бақытжан Ерасыл: EuroSkills-тен WorldSkills Lyon 2024-ке дейінгі жол EuroSkills

Gdansk 2023 кәсіби шеберлік байқауының «CAD Engineering Design» құзыреттілігі бойынша жеңімпазы, Атырау политехникалық жоғары колледжінің түлегі Бақытжан Ерасыл алдағы халықаралық WorldSkills Lyon 2024 чемпионатына дайындалуда. Дайындық аясында Бақытжан 48 күнге созылатын қарқынды дайындық курсынан өтуде. Күн сайын 6 сағатын өз шеберлігін шыңдауға арнайды. Бұл тренингтердің негізгі базасы Қостанай политехникалық жоғары колледжінде орналасқан, ол тәжірибелі жаттықтырушы, инженерлік дизайн саласындағы танымал сарапшы Родион Николаевич Лазаревтың жетекшілігімен жұмыс істейді.
Сонымен қатар, Бақытжан алдағы жарыстардың талабы мен күйзелісіне төтеп беруге көмектесетін психологиялық дайындық курсын да аяқтады. Бұл күш-жігер ең жақсы нәтиже көрсетуге және Қазақстанды халықаралық аренада табысты көрсетуге бағытталған.