Колледж студенттері Бос жұмыс орындар жәрмеңкесіне қатысты

Өткен аптада біздің колледж студенттері Қостанай инженерлік-экономикалық университетінің негізінде өткен Бос жұмыс орындар жәрмеңкесіне белсене қатысты. Бұл іс-шара біздің студенттерге жетекші компаниялардың өкілдерімен кездесуге және қазіргі жұмыс орындары, тағылымдамалар мен мансаптық перспективалар туралы білуге бірегей мүмкіндік берді.

Жәрмеңкеде IT, машина жасау, астық өнеркәсібі және басқа да көптеген салалардағы компаниялар ұсынылды. Біздің студенттер жұмыс берушілермен белсенді қарым-қатынас жасады, жұмысқа орналасу мүмкіндіктері мен жұмыс жағдайлары туралы сұрақтар қойды, сондай-ақ әңгімелесуге шақырулар алды.

Матвиенко Ю.В.