“Жыл оқырманы”

7 мамырда “оқу колледжі” жобасын іске асыру аясында колледж кітапханашылары жастар Комит жөніндегі Комитетпен бірлесіп 1-2 курс студенттерімен “ақылды және ақылды” әдеби викторинасын өткізді . Іс-шараның негізгі мақсаты студенттердің көркем әдебиетті оқуға деген қызығушылығын ойын-сауық түрінде ояту, балалардың интеллектуалдық қабілеттерін, тапқырлық пен тапқырлықты көрсету қабілетін дамыту болды. Білім алушыларға орыс, қазақ әдебиеті авторларына және олардың шығармашылығына қатысты 20 сұрақ ұсынылды. Жауап табу үшін студенттерге эрудиция, ақылдылық және көбінесе ерекше ойлау қажет болды. Викторинаның жеңімпазы В – 5 тобының студенті Шулинина Валентина болды, сонымен қатар ол “Жыл оқырманы”атағын алды Әдеби ойынға қатысқан барлық студенттерге алғыс айтқымыз келеді және оларға жаңа, қызықты кітаптармен танысуға тілектеспіз.

Ақпаратты педагог-ұйымдастырушы А. В. Пушкарева дайындады