Ешкім ұмытылмайды, ештеңе ұмытылмайды

6 мамырда Қостанай политехникалық жоғары колледжінде студенттердің “элеватор” шағын ауданының тыл еңбеккерлерімен кездесуі өтті .Тыл еңбеккерлерінің студенттермен Жеңіс күніне арналған кездесуі-бұл Ұлы Отан соғысындағы Жеңісті еске алуға әртүрлі ұрпақты біріктіретін тамаша іс-шара. Бұл кездесуде соғыс кезінде еңбек және әскери қызмет атқарған тыл еңбеккерлері жас студенттермен өз әңгімелерімен және естеліктерімен бөлісті.

Бұл студенттерге өз елінің тарихы туралы алғашқы ауыздан білуге, ұрпақтардыңомігінен шабыт алуға және соғыс кезінде алған батылдық сабақтарын қабылдауға бірегей мүмкіндік. Мұндай кездесу ардагерлердің подіктерін дәріптеуге және жас ұрпаққа құнды сабақтар мен көшбасшылық қасиеттерді жеткізуге мүмкіндік беретін маңызды оқиға болып табылады.

Ақпаратты педагог-ұйымдастырушы А. В. Пушкарева дайындады