«Батыр және оның ерлігі туралы кітап оқыңыз»«Балаларға соғыс туралы оқу» халықаралық акциясы аясында кітап кеші

26 сәуір күні  Қостанай қаласындағы А.С.Пушкин атындағы қалалық балалар кітапханасында  «Батыр және оның ерлігі туралы кітап оқыңыз» атты  «Балаларға соғыс туралы оқу» халықаралық акциясы аясында өткен кітап кешіне Қостанай жоғары политехникалық колледжінің  1 курс студенттері қатысты. Сонымен қатар тарих пәнінің оқытушысы Ахметжанова Д.К. «Жеңіс жауынгерлерін ардақ тұтамыз» тақырыбында баяндама жасады.

Мақсаты  1941-1945 жылдардағы  Ұлы Отан соғысы туралы балалар әдебиетінің  үздік шығармаларын үлгі ете отырып, жас ұрпақты азаматтыққа және патриотыққа  тәрбиелеу. Студенттер  Ұлы Отан соғыс туралы кітаптармен танысып, көптеген ақпараттар алды.

Ақпаратты дайындаған тарих пәнінің оқытушысы:       Ахметжанова Д.К.