2024 жылғы 24 қаңтарда Қостанай политехникалық жоғары колледжінің педагогтары Д.Б. Оразов пен А. К. Ибатова № 25 негізгі жалпы білім беретін мектепте кәсіптік бағдар беру жұмыстарын жүргізді.

9-сынып оқушыларына колледж педагогтары оқу орны мамандықтарының қажеттілігі, студенттерге қойылатын талаптар және колледжді бітіргеннен кейін жұмысқа орналасу туралы айтып берді. Сондай-ақ, оқушылардың колледж, студенттердің өмірі мен бос уақыты туралы көптеген сұрақтарына жауап берілді.

Колледж қала мектептері үшін дайындайтын кәсіби сынақтарға қатысуға шақырылды. Кәсіби сынамаларды жүргізу барысында оқушылар колледжбен, осы мамандық үшін қажетті пәндермен танысады.