Кәсіби қалыптасуы

27 сәуірде Орталық саябақта жастар арасында кәсіби дамуға және сыни тұрғыдан ойлауға ықпал етуге арналған іс-шара өтті. Қостанай политехникалық жоғары колледж колледжі белсене қатысты, талапкерлер мен студенттерге ұсынылатын мамандықтармен және оқу жағдайларымен танысудың бірегей мүмкіндігін ұсына отырып.

Сағат 10:00-ден бастап іс-шара аяқталғанға дейін жоғары оқу орындары мен колледждердің консультанттары мен қабылдау комиссиялары белсенді жұмыс істеп, талапкерлер мен колледж студенттеріне ұсынылатын мамандықтар, оқуға түсу шарттары және кәсіби даму перспективалары туралы ақпарат беріп отырды. Әрбір қатысушы өздерін қызықтыратын мәселелер бойынша кеңес алуға, сондай-ақ қалаған оқу орнына түсу мүмкіндігін бағалауға мүмкіндік алды.

Іс-шараның негізгі құрамдас бөліктерінің бірі жастардың болашақ мамандығын таңдауына қолдау көрсету үшін арнайы әзірленген “Білім беру навигаторы” жобасы болды. Бұл инновациялық құрал талапкерлер мен студенттерге өздерінің кәсіби қызығушылықтарын түсінуге, мақсат қоюға және табысты мансапқа жету жолын анықтауға көмектеседі.

Ақпарат пен фотосуретті дайындаған Задорожнюк В.В.