Дебаттық ойын

19 сәуірде “Саналы ұрпақ” сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл клубының жұмысы аясында Линкольн-Дуглосс форматында”жас ұрпақ арасында сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру”тақырыбында дебаттық ойын өтті. Ойын барысында студенттер командалар құрып, оның алдын алудың тиімді әдістерін талқылай отырып, сыбайлас жемқорлық мәселесіне әртүрлі көзқарастар білдірді. Қатысушылар ынта-жігерін көрсетіп, сыбайлас жемқорлықтың әртүрлі түрлерімен және оған қарсы тұру тәсілдерімен байланысты аспектілерді дәлелді түрде талдады.

Демонстрациялық пікірталас ойыны сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениет мәселелері бойынша студенттердің белсенді және ақпараттандырылған ұстанымын қалыптастыруға ықпал ете отырып, осы маңызды тақырып бойынша пікір алмасуды