Мамандандыру және Мамандық Көрсету: Болашаққа жолаушылар

Қазіргі өзенде дәл саналатын мүмкіндіктердің таратуы мен мамандық жолының дұрыс таңдалуы сәтті және ықтылы карьерага қатысу жолымен айналысты. 9-сыныптардың бітіргендері үшін мамандық көрсетудігі және мамандық пробалары төменгі жасау жолынан жолаушыларды таңдау жолында көмек көрсетеді.

Мамандық көрсетудің маңызды бөлігі – мамандық пробалары. Бұл тәжірибелерді таңуды көмек көрсететін іс-шара жерінде жұмыс істеу көрсетеді. Пробалар реалды тәжірибе береді және мамандықтың көмекші болып тұрады. Олар таңдауланған мамандыққа қандайды жауап көрсететінді беттегі ретінде көмек көрсетеді.

Студенттерге дрожжевой тестінан жасалатын майдағы әдемін ұстау мастер-классы орындалды, өйткені олар креативті жеке майдақ өнімдерін жасау жолында сөйлегендерін көрсетті. Олар формалар мен толтырудармен эксперимент жасады, бұлардың барлық өтініштерін аударды.

Мастер-классқа сәтті қатысу студенттерге ұстаушыны білдіреді және оларды хлебопекке деген қызығарын білдіреді.

Мамандық көрсетуді және мамандық пробалары – болашақты мамандану үшін дайындау бөлігі. Колледж, білім беру орталығы, студенттерге мұнда қатысу үшін мүмкіндік береді, олардың болашақты таңдау жолында білім алу үшін ақпаратты жаттай бола майдайды.

Ақпаратты арнайы пән оқытушысы дайындады: Бондарева Н.Л.