Оқушылардың кәсіби бағдары

2024 жылғы 23 қаңтарда № 22 қалалық мектепте Қостанай политехникалық жоғары колледжінің арнайы пәндер педагогтары Ж.Б. Сағандықова, М. П. Курьерова кәсіби бағдар беру жұмыстарын жүргізді.

9а, 9б, 9в, 9г, 9д және 11 сынып оқушыларына колледж педагогтары оқу орны мамандықтарының қажеттілігі және қабылдау ережелері туралы айтып берді. Бұл кездесу оқушылардың бойында өз мүмкіндіктеріне, қабілеттеріне сәйкес және еңбек нарығының талаптарын ескере отырып, кәсіптік бағдар беруді қалыптастыруды жүзеге асырды.

Білім алушылар колледждің барлық мамандықтары бойынша кәсіби сынамаларға қатысуға шақырылды. Кәсіптік сынамаларды жүргізу барысында оқушылар мамандықпен тәжірибеде және кәсіптік қызметтің нақты саласында қажетті талаптармен танысты

Ақпаратты арнайы пәндер оқытушылары дайындады: Ж. Б. Сағандықова, М. П. Курьерова