Студенттік   республикалық ғылыми- практикалық    онлайн конференциясы

Қостанай политехникалық колледжінің «Электротехника және энергетика» бейіні бойынша Республикалық оқу-әдістемелік бірлестігі Ақтөбе жоғары политехникалық колледжімен бірлесіп «Қазіргі заманғы технологиялар, ғылыми зерттеулер, тәжірибелер» атты республикалық студенттік ғылыми-тәжірибелік онлайн конференциясын өткізді.

Конференцияға қатысушыларды «Электротехника және энергетика» Республикалық оқу-әдістемелік бірлестігінің төрағасы, п.ғ.к. Қаткенов Құсайын Амангелдіұлы құттықтау сөз сөйледі.

Конференцияға қазылар алқасының мүшелері ретінде Қостанай политехникалық колледжі директорының оқу ісі жөніндегі орынбасары Ирина Альбертқызы Щербакова және оқу-әдістемелік кабинетінің меңгерушісі Аяганова Бакита Займулқызы шақырылды.

Конференцияның мақсаты: Энергетика саласындағы заманауи технологиялардың мүмкіндіктерін зерделеу, студенттердің интеллектуалдық шығармашылығын дамыту, қазіргі қоғам сұранысын ескере отырып, ғылыми-зерттеу қызметіне тарту.

Конференцияны ұйымдастырушылар: Қостанай политехникалық жоғары колледжі мен Ақтөбе жоғары политехникалық колледжінің «Электротехника және энергетика» профилі бойынша республикалық оқу-әдістемелік бірлестігі.

Конференцияға Қазақстан Республикасының 15 облысынан студенттер қатысып, өз жобаларын қорғады: Алматы, Жамбыл, Батыс Қазақстан, Маңғыстау, Атырау, Шығыс Қазақстан, Қарағанды, Павлодар, Ақтөбе, Оңтүстік Қазақстан, Қызылорда, Қостанай, Ақмола облыстары мен қалалары. Астана, Шымкент.

Комиссия шешімімен үздік студенттер дипломдармен және алғыс хаттармен марапатталды.

Конференция материалдары жинақ болып жарияланады.

Материалды дайындайды                                                                            Аяганова Б.З оқу-әдістемелік    кабинеті.меңгерушісі