“Алдын алу мазасыздық, білім алушылар арасында” психолог Күніне арналған іс-шаралар

Дәстүрлі психолог Күні Қазақстанда 25 желтоқсан. Осыған байланысты Политехникалық колледжінде жоғары 20 және 22 желтоқсан-шаралар жүргізілді, студенттермен және оқытушылармен атап өту мақсатында маңыздылығын психологиялық тіледі. 20 қараша педагог-психолог Т. В. Науменко және Сонарбаевой ж. Ж., студенттермен психологиялық клуб “Балалар Фрейдтің”, 1-4 курс студенттері арасында және педагогикалық ұжымның кездесу қиын Болса, жай ғана қоңырау шал”. Акция кезінде туралы айтып берді Орталығында психологиялық қолдау және таратылған түрлі-түсті конверттер ішінде тілек және сенім телефонымен. 21 желтоқсан арасында “ұстаз” атты челлендж “Таңғажайып жаңа жылдық тілек”, кейіннен барлық тілек арналған стенгазете. 22 желтоқсан ұжымымен атты алдын алуға эмоциялық және іздеу ресурстар.

Дайындаған педагог-психолог Т. В. Науменко