Ұлттық валюта күні

Бүгін, 15 қараша, Қазақстанда нағыз мереке-ұлттық валюта күні! 1993 жылдан бастап біздің еліміз өз валютасын, теңгесін айналымға енгізді, бұл біздің нарықтық экономикамызды құру мен дамытудағы басты қадам болды. Теңге тек банк шоты ғана емес, бұл біздің тәуелсіздігіміздің символы және ақша жүйесінің негізі.

Осы маңызды оқиғаның құрметіне “Теңге Fest” зияткерлік ойыны өткізілді. Оның мақсаты-ақшаның тарихы, функциялары мен түрлері туралы білімімізді кеңейтіп қана қоймай, теңгенің ұлттық валютасына деген мақтаныш сезімін ояту. 2Б-3 тобының студенттері Boombazl және LearningApps интерактивті қосымшаларында тапсырмаларды орындау арқылы өздерінің эрудициясы мен тапқырлығын көрсетті. Олар сондай-ақ “Жаңа жетістіктер”мұнарасының құрылысына белсенді қатысты.

Мерекемен қаржы жүйесінің барлық қызметкерлерін кәсіби мерекелерімен құттықтаймыз! Әрбір теңге біздің ұлы елімізге амандық пен өркендеу әкелсін!

“Қостанай политехникалық жоғары колледжі” КМҚК арнайы пәндер оқытушысы Жаннат Дүсембиевна Контробаева