“Фрейд балалары” Психологиялық клубына арнау

3.11.2023 жылы колледж оқушыларымен “Фрейд балалары” Психологиялық клубына арнау өткізілді. Бұл іс-шараның мақсаты ұйымшылдық, жағымды көңіл-күй, эмоционалды шиеленісті шығару болды.

2 курс студенттері бірінші курс студенттеріне әртүрлі тапсырмалармен квест дайындады, олардың соңында олар белгілі бір түсті кілттерді жинауы керек болды. Квестке әртүрлі түстердегі үш команда қатысты: көк, қызғылт және қызғылт сары. Іс-шарада 5 станция болды: 1 “үзінділерді сынау” станциясы, 2 “пазл” станциясы, 3 “тегін кел” станциясы, 4 “Лабиринт” станциясы, 5 “Музыкалық пут”станциясы. Барлығы барлық станцияларға белсенді қатысты, сынақ соңында барлық қатысушылар АКТ залына жиналды, онда жалпылама тапсырма, “Фрейд балалары”Психологиялық клубына арнау өткізілді.