Жаңадан бастаған оқытушыларға арналған дөңгелек үстел

2023 жылғы 26 қазанда «Жаңадан бастаған оқытушылар мектебінің» кезекті отырысы өтті. Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары орынбасары И. А. Щербакова «Заманауи сабақ оқытудың жаңа жағдайларында тиімді және сапалы білім берудің негізі ретінде» тақырыбында дөңгелек үстел өткізді. Ирина Альбертовна қазіргі сабақтың маңызды аспектілеріне тоқталып, қазіргі сабақ – студенттің жеке басын дамыту, оның белсенді психикалық өсуі, білімді терең және мағыналы игеруі, адамгершілік негіздерін қалыптастыру үшін барлық мүмкіндіктерді шебер қолданатын оқытушы шеберлігінің жоғары деңгейі  екендігін атап өтті.

Материалды дайындаған колледж әдіскері Казиева У.Ж.