ТҮЛЕКТЕРГЕ АРНАЛҒАН КӘСІПТІК БАҒДАР

Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Қостанай жоғары политехникалық колледжі» КМҚК түлектері үшін «А. Байтұрсынов атындағы Қостанай өңірлік университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғамының құрамына кіретін А. Айтмұхамбетов атындағы инженерлік-экономикалық институтының қызметкерлері кәсіптік бағдар беру жұмыстарын жүргізді.

Колледж түлектері әңгімеге үлкен қызығушылықпен қатысты. Машина жасау кафедрасының меңгерушісі Аяп Конлямжаевич Курманов, машина жасау кафедрасының аға оқытушысы Кайрат Канатбекович Шаяхметов әскери кафедра студенттерімен бірлесіп колледж түлектерінің ЖОО-на түсуі туралы барлық қажетті ақпаратты ашты.

Директордың ОЖ жөніндегі орынбасары

Щербакова И.А