Мамандық таңдау.

Мамандық таңдау – әр адамның ересек өмірін айқындайтын қадам. Қандай мамандықты таңдау керек және болашақта еңбек нарығында қалай сұранысқа ие болу керек? Қандай мамандық рахат пен қаржылық әл-ауқат әкеледі?

Онда қаншама эмоциялар, уайымдар, үміттер, проблемалар жасырылған кәдімгі сөз тіркесі қандай үлкен мағынаға толы! Өйткені, бұл жастық шақта сәтті немесе сәтсіз қабылданған шешім ғана емес, көбінесе шешуші шешім, ересек өмірге алғашқы жауапты және қызықты қадам.

23.01.2023, Қостанай политехникалық жоғары колледжінің арнайы пән оқытушылары Ахмадиева М.Б. және Рядинская И.А. No3 мектеп-гимназиясының 9-сынып оқушылары арасында кәсіптік бағдар беру жұмыстары жүргізілді.

Оқытушылар колледждегі студенттердің мамандықтары, құжаттарды қабылдау шарттары, қызықты және оқиғаға толы студенттік өмір, жұмысқа орналасу мүмкіндіктері, еңбек нарығында сұранысқа ие мамандықтарды ілгерілету туралы ақпарат берді.