«Біз біргеміз!» отбасылық клубының отырысы.

2 желтоқсанда Қостанай политехникалық жоғары колледжінде отбасылық клуб отырысы өтті. Кездесу «Жасөспірім және заң» тақырыбында тренинг элементтері бар дөңгелек үстел түрінде өтті.

Бұл шараға ата-аналар мен балалар шақырылды. Бұл кездесу өте жылы әрі шынайы өтті. Маңызды тақырыптар талқыланды: жасөспірімдерді түзетілмейтін қателіктерден қалай қорғау керек, құқық бұзушылықтың алдын алу, отбасылық қарым-қатынастар туралы әңгімеледі, себебі отбасылық клуб бірінші кезекте отбасы мен колледж арасындағы әлеуметтік серіктестікті жүзеге асыру, балалардың педагогикалық және психологиялық құзыреттілігін арттыру үшін құрылған. ата-аналар. Іс-шара бірлескен шәй ішумен және жиынның барлық қатысушыларына дипломдар табыстаумен аяқталды.