Мамандық таңдау

12.04.2022 ж. Қостанай политехникалық жоғары колледжінің оқытушылары жыл сайынғы кәсіби бағдар беру жұмысы шеңберінде Меңдіқара ауданының мектептері: Ғаббас Жұмабаев атындағы мектеп-гимназия, А.Чутаев атындағы мектеп-гимназия, Первомай жалпы білім беру мектебі, Владимиров жалпы білім беру мектептеріне барып, үгіт-насихат жұмыстарын жүргізді.

Мектеп түлектері үшін көптеген мамандықтар арасында саналы өмірге таңдау жасауға жауапты уақыт жақындап келеді.

Мектеп оқушылары және сынып жетекшілерімен сұрақ-жауап түрінде жақсы әңгіме өткізілді. Оқушыларға біздің оқу орнымызда қандай мамандықтар дайындалғанын, білім алу үшін қандай жағдайлар жасалғанын, студенттеріміз сабақтан бос уақытында немен айналысатынын және т.б. білу қызықтырақ  болды. Мұндай кездесулер мектеп оқушыларына мамандық таңдауға көмектеседі.