Өмір керемет!

10.09.2021ж. колледжде оқытушылар мен студенттерге арналған «Өмір керемет!» акциясы өтті. Оқытушыларға сабақ уақытында жағымды психоэмоционалды атмосфераны құру ұсынылды. Студенттер психологиялық жаттығуларға қатысты. «Өмір ағашы» жаттығуының нәтижесі бойынша оқушылардың 99,7% үшін отбасы өмірде маңызды екені белгілі болды.  «Тамшы» жаттығуы көрсеткендей, оқушылардың көпшілігі проблемалар немесе қиын жағдайлар туындаған кезде дүрбелеңге түсіп, мәселені асыра күшейте алады, осылайша олардың өмірін қиындатады.

Акция соңында студенттер бір-біріне жүйке-психологиялық күйзелісті, өмірдегі кез-келген қиындықтар мен дағдарыстарды жеңуге болатындығы туралы ұсыныстар берді, өйткені өмір әдемі!