Білім күнімен және жаңа 2021/2022 оқу жылының басталуымен құттықтаймыз!

Құрметті оқытушылар, студенттер және колледж қызметкерлері!

Білім күнімен және жаңа 2021/2022 оқу жылының басталуымен шын жүректен құттықтаймыз! Барлығымыз үшін 1 қыркүйек – жарқын сезімдерге, үміттерге, толқуларға және жаңа нәрселерді күтуге толы ерекше күн.

Оқытушылар мен студенттерге үздіксіз ізденіске, шығармашылық жоспарлар мен жетістіктерге, істерде табысқа жетуге және оң бастамаларға, жаңа жетістік пен жеңістерге жетуге тілектеспіз!

Бірінші курс студенттеріне жеке құттықтаулар. Біздің колледжде оқыған жылдарыңыз сізге нағыз достар сыйласын, мақсаттарға қол жеткізуде табанды және қайсарлы болуды, өзіне сенімді, белсенді және қамқор адамдар болуды, кәсіби қызметке дайын болуды үйретсін.

Қымбатты студенттер! Сіз біздің үмітімізді ақтап, шығармашылық жоспарларыңызды іс жүзінде жүзеге асыра алатындығыңызға, оқу орнымыздың тарихына көптеген әдемі беттерді жазғаныңызға сенімдіміз.

Қостанай жоғары политехникалық колледжінің барлық ұжымына алдағы оқу жылында жарқын, қызықты, жағымды, шығармашылық өмір тілейміз!

Құрметпен, Қостанай жоғары политехникалық колледжінің Жастар ісі жөніндегі комитеті!